Kostka Arkady

Twoje paznokcie zaczęły wrastać lub wkręcać się i szukasz skutecznego sposobu na ich wyleczenie? Kostka Arkady uważana jest przez podologów za jedną z najskuteczniejszych metod leczenia wrastających paznokci. Przeczytaj o niej więcej i umów się na konsultację w naszym gabinecie podologicznym przy ul. Gdańskiej 129 w Łodzi.

Kostka Arkady najlepsza na wrastające paznokcie w Łodzi

Profesjonalne akcesoria są niezbędne dla skutecznego leczenia różnorodnych schorzeń stóp. Wobec wrastających paznokci nieodzowna okazuje się kostka Arkady – umożliwia ona efektywną korekcję kierunku wzrostu paznokcia, pozwala zlikwidować ból i przywraca paznokciom estetyczny wygląd.

Jak działa metoda Arkady?

Kostka Arkady to urządzenie o niewielkich rozmiarach. Wyposażone jest w pięć otworów, w których podolog umieszcza specjalne łopatki. Ich zadaniem jest odpowiednie podważenie i podtrzymanie płytki paznokcia podczas dalszych zabiegów korygujących i pielęgnacyjnych. Wrastający paznokieć poddawany jest podcinaniu i rekonstrukcji przy użyciu akrylu z dodatkiem jonów srebra o właściwościach bakteriobójczych. Minimalizuje to ryzyko zakażenia i pozwala ponownie cieszyć się pięknymi paznokciami.

Wyprofilowany podczas omawianego zabiegu paznokieć zostaje podtrzymany specjalnymi haczykami blokującymi, które niwelują ryzyko ponownego wrastania.

 

Sprawdź, czym charakteryzują się wkręcające paznokcie.

Zobacz gdzie znajduje się gabinet