pn, wt, śr, pt 10-19czw 8:-15, sb 9:-14
Telefon+48 515 298 295
Witamy w Łódzkim Centrum Zdrowych Stóp

O nas

Nasz gabinet podologiczny w Łodzi zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów, dedykowanych stopom z problemami. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie powstałych schorzeń i dolegliwości, proponujemy specjalistyczne leczenie oraz pomagamy zapobiegać nawrotom problemów.

Nasi podolodzy

Zespół specjalistów

Opinie

Co mówią o nas ludzie

„Gabinet godny polecenia. Córce wrastał paznokieć. Chodziłyśmy od lekarza Dermatologa do lekarza i nic nie pomagało. Trafiłyśmy do tego gabinetu. Pani podolog miała wspaniałe,profesjonalne podejście do dzieci.Spokojnie ciepło wyjaśniła co będzie robiła,cały czas miała kontakt z córką.Po pierwszej wizycie było lepiej, jeszcze kilka wizyt na zmianę opatrunku i paznokieć wyleczony. Polecam bardzo miło, sympatycznie, czysto widać profesjonalizm”

Bożena Kasprzak

„Polecam Gabinet. Pani podolog uratowała moje wrastające paznokcie przed zrywaniem u chirurga.Takie było zalecenie lekarza.Pani podolog zajęła się moimi paznokciami. Po pierwszej wizycie już było lepiej po drugiej paznokcie są wyleczone. Jeśli ktoś ma wrastające paznokcie to polecam gabinet Stopy-Medical tutaj poradzą sobie z każdym problemem.”

Łukasz Gadomski

“Miałam usuwane 2 modzele wraz z odciskami oraz dobierane wkładki Vasyli. Od zabiegu wiem, że żyje, normalnie wreszcie bez bólu stawiam kroki i swobodnie chodzę.Polecam wszystkim cierpiącym na dolegliwości stóp.Pani podolog jest osoba kompetentną i rzetelna w pracy a przy tym w jasny sposób tłumaczy pacjentowi rodzaj iprzyczyny schorzenia.Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze.Gabinet czysty i estetycznie urządzony.”

Anna Wolska

“Szczerze polecam to miejsce. Bardzo miła obsługa,piękne wnętrze i wspaniały klimat. Miałam problem z brodawką wirusową i dzięki fachowej pomocy po prawie 2 miesiącach leczenia mam to już z głowy. Teraz już wiem że nie ma co czekać i działać na własną rękę,a takich specjalistów ze świecą szukać. Polecam! ”

Mariola Szymańska

Skontaktuj się z nami

ul. Gdańska 129, Łódź
+48 515 298 295
biuro@podolog-lodz.pl
pn, wt, śr, pt 10-19czw 8:-15, sb 9:-14

Zarezerwuj wizytę już dziś!

+48 515 298 295
Zapisz się