Wrastające paznokcie

Odczuwasz ból w okolicach paznokci u stóp podczas chodzenia? Wiele wskazuje na to, że to właśnie wrastające paznokcie są jego przyczyną. Tego schorzenia nie da się wyleczyć domowymi sposobami. Przeczytaj więcej o wrastaniu paznokci i umów się na konsultację z podologiem w Łodzi na ul. Gdańskiej 129. Znów ciesz się komfortem bezbolesnego chodzenia w ulubionym obuwiu.

Leczenie wrastających paznokci w Łodzi

Paznokcie, które wrastają w skórę, są bolesną dolegliwością, znacznie obniżającą komfort codziennego funkcjonowania. Nie sposób skutecznie poradzić sobie z tym problemem samodzielnie, przy wykorzystaniu domowych sposobów. Jeśli paznokieć wrasta – niezbędne jest skorzystanie ze specjalistycznych metod leczenia. Nieumiejętnie wdrażane domowe środki zaradcze to zazwyczaj obcinanie wrastającego paznokcia, które jedynie pogarsza problem i może stać się przyczyną zakażeń i nasilenia bólu.

Podologiczne metody leczenia wrastającego paznokcia

Nasz gabinet zaprasza wszystkie osoby, zmagające się z problemem wrastania paznokci – zastosujemy wobec nich specjalistyczne klamry, których zadaniem jest odciągnięcie płytki paznokcia i skorygowanie kierunku jego wzrostu. W rezultacie tego zabiegu stopa będzie prezentować się estetycznie, ból zostanie zniwelowany, a paznokieć przestanie wrastać w skórę.

 

Dowiedz się, czym jest kostka Arkady, najskuteczniejsza metoda leczenia wrastających paznokci.

Zobacz gdzie znajduje się gabinet