Usuwanie odcisków

Zmagasz się z problemem uporczywych odcisków na stopach? Nasi specjaliści wykorzystują nowoczesne narzędzia podologiczne do usuwania odcisków. Umów się na wizytę do podologa, pozbądź się problemu i zapobiegnij jego nawrotom. Zapraszamy na ul. Gdańską 129 w Łodzi.

Usuwanie odcisków w gabinecie podologicznym

Powstały odcisk generuje uczucie dyskomfortu, niejednokrotnie wywołując ból – z tego powodu niezbędne jest podjęcie odpowiednich kroków terapeutycznych. Zapraszamy do naszego gabinetu wszystkich pacjentów, zmagających się z problemem odcisków. Profesjonalne działania podologiczne obejmują kilka wizyt, podczas których odbywa się zmiękczenie odcisku, usunięcie jego rdzenia oraz zabezpieczenie miejsca czynności zabiegowych. Dzięki temu każdy ma szansę odzyskać komfort i pozbyć się uciążliwej dolegliwości.

Jak powstają odciski na stopach?

Zazwyczaj ich przyczyna jest błaha i łatwa do zlikwidowania, jednak uciążliwość odcisków wydaje się niezaprzeczalna i skłania do skorzystania ze specjalistycznej pomocy. Najczęściej odciski są wynikiem noszenia źle dobranego obuwia, które jest zbyt ciasne lub niewygodne. Ich powodem może być także nieprawidłowe przenoszenie ciężaru ciała na stopę. Odciskom zapobiec mogą odpowiednio dobrane wkładki do butów, wyprofilowane indywidualnie dla konkretnego pacjenta i wykonane z oddychających materiałów.

Odciski mogą być bardzo podobne do brodawek wirusowych, ich leczenie wygląda jednak zupełnie inaczej.

Zobacz gdzie znajduje się gabinet