Brodawki wirusowe

Na podeszwie Twojej stopy pojawiły się nieprzyjemne punktowe zmiany? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie brodawki. Nie próbuj oceniać tego na własną rękę, ponieważ łatwo pomylić je z odciskami. Przeczytaj więcej o kurzajkach i wybierz się do podologa, który dobierze dla Ciebie specjalistyczne leczenie. Zapraszamy na ul. Gdańską 129 w Łodzi.

Skąd się biorą brodawki na stopach?

Powszechnie znane jako kurzajki, brodawki wirusowe wywoływane są wirusem HPV i obecnie nie istnieje skuteczna metoda profilaktyki. Powstałe na stopach zmiany generują dyskomfort i ból, znacząco utrudniając chodzenie. Należy więc niezwłocznie po ich wystąpieniu skorzystać ze specjalistycznej pomocy, zwłaszcza że są to zmiany wysoce zakaźne i – zaniedbane – mogą przyczynić się do zarażenia osób postronnych.

Usuwanie brodawek u podologa w Łodzi

W początkowych stadiach tej dolegliwości skuteczne mogą okazać się maści, dostępne w aptece, jednak w miarę rozwoju i zaniedbań, kurzajki stają się nie tylko bardziej uciążliwe, lecz także trudniejsze do usunięcia. Gdy brodawki zostaną przykryte zarastającą, zrogowaciałą skórą, niezbędne jest wymrażanie lub koagulacja. Zabiegi te można przeprowadzić w naszym gabinecie – zapewniamy profesjonalizm, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz skuteczność. Dzięki optymalnym metodom kurzajki zostaną usunięte, a wdrożona profilaktyka pozwoli zapobiegać nawrotom dolegliwości w przyszłości.

 

Dowiedz się, jak usuwamy odciski. Są one na pierwszy rzut oka, bardzo podobne do brodawek.

Zobacz gdzie znajduje się gabinet
logo

Gabinet podologiczny Łódź • Wyleczymy Twoje stopy • Wykonamy wkładki ortopedyczne • Korekcja paznokci • Badanie stóp • Darmowy parking • Bezpłatna konsultacja

Kontakt

gabinet@stopy-medical.pl
tel: +48 515 298 295

ul. Gdańska 129, Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00-19:00
Wtorek 10:00-19:00
Środa 10:00-19:00
Czwartek 8:00-15:00
Piątek 10:00-19:00
Sobota 9:00-14:00

Copyright © 2018 by podolog-lodz.pl przy wsparciu Rise360.pl