Wkładki Vasyli

Szukasz profesjonalnych wkładek ortopedycznych do butów? Jeśli Twoja stopa nie jest prawidłowo ułożona, cierpi na tym cały układ ruchu, stawy, a także kręgosłup. Zadbaj o zdrowy rozstaw stóp, dzięki skutecznym wkładkom Vasyli. Przeczytaj więcej i umów się na konsultację do podologa Przyjmujemy przy ul. Gdańskiej 129 w Łodzi.

Wkładki Vasyli na prawidłowe ułożenie stóp

Korygujące wkładki, indywidualnie dobrane do potrzeb konkretnego pacjenta, stanowią nieodzowny sposób na nieprawidłowe ułożenie stóp. Warto podkreślić, że może ono powodować liczne dysfunkcje w układzie ruchu oraz prowadzić do schorzeń kręgosłupa. Wkładki Vasyli to nowoczesny sposób na skorygowanie ułożenia stóp, jak również na zapobieganie dolegliwościom stóp, takim jak uciążliwe modzele, odciski czy bóle śródstopia i pięt.

Dobierz wkładki z pomocą podologa

Wkładki Vasyli polecane są także kobietom, często noszącym buty na obcasie, sportowcom oraz wszystkim osobom, którym zależy na prawidłowym ułożeniu stopy i komforcie użytkowania. Efektywność stosowania wkładek uzależniona jest od ich optymalnego doboru – jedynie w profesjonalnym gabinecie podologicznym możliwe jest osiągnięcie pożądanych i satysfakcjonujących rezultatów.

 

Odpowiednio dobrane wkładki pomogą zapobiec powstawaniu modzeli, dowiedz się czym są.

Zobacz gdzie znajduje się gabinet
logo

Gabinet podologiczny Łódź • Wyleczymy Twoje stopy • Wykonamy wkładki ortopedyczne • Korekcja paznokci • Badanie stóp • Darmowy parking • Bezpłatna konsultacja

Kontakt

biuro@podolog-lodz.pl
tel: +48 515 298 295

ul. Gdańska 129, Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00-19:00
Wtorek 10:00-19:00
Środa 10:00-19:00
Czwartek 8:00-15:00
Piątek 10:00-19:00
Sobota 9:00-14:00

Prawa autorskie © 2023 Stopy Medical - Łódzkie Centrum Zdrowej Stopy • Wykonanie Anetpol.pl